Preloader

ПРОМО

Подготви се навреме, нарачај TACX тренажер, испорака 1 до 7 дена. 5% попуст.Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

Тимот на АРМ шампиони на штафетен маратон на Skopje WizzAir Marathon 2018

Тимот на АРМ – Сашо Даневски, Жан Тосев, Добре Кузмановски и Тане Илијевски се шампионите на штафетен маратон на Скопски Маратон 2018.

Голем број атлетичари и припадници на АРМ користат GARMIN часовници за тренинг, натпреварување и анализа на постигнатите резултати.

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.