Preloader

ПРОМОТИВНО

5% попуст на Tacx за авансна нарачка и испорака 30 дена. Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

GARMIN на Giro D’Italia со Team BikeExchange

 Garmin го поддржува pro cycling тимот Team BikeExchange . Cycling производите им помагаат да се подготват за Grand Tours и да бидат чекор пред конкуренцијата. GARMIN smart технологија за…

Дарио Ивановски – државен првак на 10000 метри за сезона 2021.

Дарио Ивановски e државен првак на 10000 метри за сезона 2021 со победата трка која се одржа денеска. Победи со резултат 31.26. Дарио и Игор МЦ тренираат и резултатите ги…

Адриана Поп Арсова со победа и нов државен рекорд на Македонија на 10 000 метри

Државен првак на 10.000м во женска конкуренција за сезоната 2021 е нашата најдобра атлетичарка на среди и долги патеки – Адријана Поп Арсова од АК Делта. Таа постигна неверојатен резултат…

GARMIN edge bike компјутерите се спремни со функции за MTB

Select Edge® bike computers come packed with MTB dynamics to help you track every heart-pounding descent down the trail. Ready to get started? TRACK EVERY JUMP MTB dynamics record jump count,…

Дарио Ивановски балкански првак на 3000м!

Македонија има атлетичар кој е европска врвна класа. Дарио Ивановски! Сениорски балканско првенство во сала, 20.02.2021 година. Истанбул, Турција. Дисциплина 3000м. 08.03.95 ! Златен медал и прва титула балкански првак…

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.