Preloader

ПРОМО

Подготви се навреме, нарачај TACX тренажер, испорака 1 до 7 дена. 5% попуст.Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

Резултати BeachRun Mavrovo: Весна Кираџиева победник на полумаратонот …

Честитки победници на единствените планински трки на плажа ? во Маврово:


1. Делфина Митропетру
2. Ања Ивановска
3. Моника Стојаноска

1. Дарко Темелковски
2. Владимир Стојановски
3. Артан Садику

21К
1. Весна Кираџиева
2. Јелена Доневиќ
3. Искра Станчева Гигов

1. Андреас Стојановски
2. Мики Попоски
3. Тодор Анчев

Сите резултати се тука https://prvdovrv.mk/results?mavrovo

Следна и последна станица, следниот викенд во Охрид.

Кокан и професионалните атлетичари, а и огромен број рекреативци користат GARMIN forerunner часовници за тренинг, натпревар и анализа на податоците. Вие само натпреварувајте се, forerunner мери се што треба да се знае и анализира!

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.