Preloader

НАМАЛЕНИ ЦЕНИ

Одлична прилика за Venu, Forerunner и Fenix со намалени цени во Neptun, Anhoch

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

GARMIN smart технологија за велосипед

Возењето велосипед е здрава навика, за спорт и натпревар, за рекреација, за авантура, а и за на работа.

Кога возите во непознат терен outdoor во поле, планина или отворен пат, GARMIN има smart технологија која ги мери и анализира параметрите од возењето и ви дава дополнително уживање во авантурата.

GARMIN Edge, bike компјутери

Varia bike radar и светла

Rally power meter (педали)

GARMIN multisport часовници, со Bike функции, одлични за Вашите bike авантури

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.