Празнични попусти

GARMIN часовник е одличен подарок!

Повеќе >>

GARMIN BLACK FRIDAY понудата e тука!
Изберете го Вашиот GARMIN од моделите со намалени цени и дополнителни попусти од 21.11 до 29.11.2023 кај продажните партнери NEPTUN, ANHOCH, SETEC, POLLEO SPORT, Premium Smart Shop, Garmin Showroom Skopje ..

Сега е супер прилика за премиум часовник од Fenix 7 серија!

Популарните Venu Sq со фабричка цена!

Намалени цени за Venu 2
Venu 2 и 2s, smart, amoled display, GPS, sport, fitness, health stats


Venu Sq smart, GPS, sport, fitness, health stats

Vivoactive 4 smart, GPS, sport, fitness, health stats


Instinct, моќен, цврст, GPS, outdoor, sport, smart, fitness, health stats

Forerunner, smart, GPS, running, sport, fitness, health stats

GARMIN cycling, Bike computer, radar, power meter

Ако не избравте некој од намалените модели кај продажните партнери, повелете ONLINE. Бесплатна достава до ваша адреса 2 до 7 работни дена.

Drive навигација

Или изберете кој е вашиот омилен GARMIN

Close
Sign in
Close
Cart (0)

No products in the basket. No products in the basket.