Preloader

ПРОМО

Подготви се навреме, нарачај TACX тренажер, испорака 1 до 7 дена. 5% попуст.Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

Благица Јованова 2 место полумаратон – Skopje Marathon 2019

Благица Јованова, претставник на ITgma освои 2 место во домашна конкуренција – жени на полумаратонот на WizzAir Skopje Marathon 2019.
ЧЕСТИТКИ!

Благица и успешните професионални маратонци, а и огромен број рекреативци во трчање користат GARMIN forerunner часовници за тренинг, натпревар и анализа на податоците.
Вие само трчајте, forerunner мери се што треба да се знае и анализира!

 

 

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.