Preloader

ПРОМО

Подготви се навреме, нарачај TACX тренажер, испорака 1 до 7 дена. 5% попуст.Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

Младиот Бојан Чаприќ освои прво место на 1000 метри

Меморијален крос Методи Веновски- Мето
Освоено ПРВО МЕСТО на 1000м со нов личен рекорд 3.09!

Браво Бојан!

Бојан за тренинг, анализа на резултатите и натпреварување користи GARMIN forerunner 35 smart спортски часовник.

 

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.