Preloader

ПРОМО

Подготви се навреме, нарачај TACX тренажер, испорака 1 до 7 дена. 5% попуст.Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

Младиот Бојан Чаприќ шампион на 800м во училишна категорија

Државен Школски Првак на Македонија (8мо и 9то одделение) на 800м со време 2.27 (4 круга по 200м)
Иако резултатот е слаб,сепак презадоволен од пласманот 🙂
#1stplace
#nationalschoolchampionship
#hardworkpaysoff?


Бојан и успешните професионални маратонци, а и огромен број рекреативци во трчање користат GARMIN forerunner часовници за тренинг, натпревар и анализа на податоците.Вие само трчајте, forerunner мери се што треба да се знае и анализира!
Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.