Preloader

ПРОМО

Подготви се навреме, нарачај TACX тренажер, испорака 1 до 7 дена. 5% попуст.Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

GARMIN Instinct – часовник за тренинг и специјални задачи – тестираше Игор MC

GARMIN Instinct е моќен часовник конструиран со посебна издржливост за секакви надворешни услови и специјални задачи.

Со U.S. military standard 810G за издржливост на удар, температура и вода. Ги има и сите потребни апликации за тренинг и спорт …

Проверено од Игор MC Јакимовски, професионален атлетичар и припадник на специјална единица во Армијата.

ПОПУСТ И МОЖНОСТ ЗА 2 до 18 РАТИ  – ПРИТИСНИ НА ОВОЈ ЛИНК ЗА ONLINE АПЛИЦИРАЊЕ ЗА РАТИ
ONLINE постапка, без администрација, само со лична карта. Одобрување веднаш. Бесплатна достава на производот до адреса.
За консултации контактирајте на info@garmingps.mk или 078 306 200 [viber/whatsapp]

Погледнете дел од можностите на GARMIN Instinct часовникот

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.