Preloader

ПРОМО

Подготви се навреме, нарачај TACX тренажер, испорака 1 до 7 дена. 5% попуст.Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

Додајте му lifestyle na Вашиот GARMIN со Connect IQ

GARMIN во својата апликација за корисници Connect има IQ Store од кој можете да изберете милиони корисни и креативни апликации, watch face, дополнителни функции.
Направете го Вашиот GARMIN уникатен, прилагоден точно за вас.
IQstore е дел од апликацијата за телефон или PC – Garmin Connect, па ако досега не сте ја инсталирале, ви предлагаме да ја превземете.


Изберете GARMIN и имајте многу информации и стил на Вашата рака
За консултации во изборот, попуст, подароци, рати само со лична карта, слободно контактирајте 
078 306 200
[viber & whatsapp]
Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.