Preloader

ПРОМО

Подготви се навреме, нарачај TACX тренажер, испорака 1 до 7 дена. 5% попуст.Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

Дарио и Игор MC Running со новите GARMIN часовници

Успешните спортисти за тренинг, анализа на резултатите и натпревар користат GARMIN часовници.

Дарио и Игор од MC Running тимот за своите успешни резултати од GARMIN добија нови часовници.

Дарио ќе трча со премиум часовникот за професионалци Forerunner 935

А Игор MC го одбра моделот GARMIN Instinct, кој освен функциите за спорт и анализа на дневни активности е и часовник за специјални теренски задачи со голема отпорност на сите надворешни услови што одлично се вклопува во неговите секојдневни задачи во специјалната единица на Армијата.

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.