Preloader

НАМАЛЕНИ ЦЕНИ

Одлична прилика за Venu, Forerunner и Fenix со намалени цени во Neptun, Anhoch

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

Дарио Ивановски, АК Работнички – 03.52.59 на 1500m – втор најдобар Македонски резултат во оваа дисциплина

Дарио Ивановски од АК Работнички / MC running оствари втор најдобар македонски резултат во дисциплината 1500м со време
03.52.59 на атлетски митинг во Софија, Р.Бугарија.
Соработката на MC RUNNING TEAM и GARMIN Македонија продолжува и во 2018 …
MC running тимот продолжува уште појако и оди на светско првенство во сала!

Дарио и Игор за своите тренинзи и натпревари користат GARMIN forerunner часовници.

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.