Preloader

ПРОМО

Подготви се навреме, нарачај TACX тренажер, испорака 1 до 7 дена. 5% попуст.Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

Дарио Ивановски повторно победник на Скопски Полумаратон 2018

Дарио Ивановски и оваа година ПОБЕДНИК на полумаратонот во Скопје, а постави и нов рекорд на патеката во дисциплина полумаратон –  01.09.10.
Победничкиот подиум го подели со нашите натпреварувачи Милош Ранчиќ и Атанас Анчевски.


Дарио Ивановски, тимот на MC running и голем број професионални атлетичари тренираат, се натпреваруваат и ги анализираат своите резултати со GARMIN часовници.


Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.