Preloader

ПРОМО

Подготви се навреме, нарачај TACX тренажер, испорака 1 до 7 дена. 5% попуст.Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

Дарио и Игор MC во Глазгов на Европско првенство во сала


Професионалците со многу успеси зад себе користат GARMIN forerunner часовници за тренинг, мерење и анализа на своите резултати и следење на стратегијата во трките.

Шампионите Дарио Ивановски и Игор Јакимовски, MC Running team избраа GARMIN forerunner 235, спортски smart часовник со GPS/GLONASS прецизно мерење на должина, време, темпо, пулс, калории, Vo2 …

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.