Preloader

ПРОМО

Подготви се навреме, нарачај TACX тренажер, испорака 1 до 7 дена. 5% попуст.Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

Endurance и Kираџиеви повторно мнозинство на пиедесталот – Skopje Marathon 2018

Александар Кираџиев ја одбрани титулата државен шампион и тоа е 4-та последователна титула за него. Неговата сопруга Билјана Кираџиева оваа година е вицешампионка, а неговата сестра Весна Кираџиева и досегашна шампионка и поранешна рекордерка не ја одбрани титулата, но финишираше како трето пласирана. Честитки и за останатите Индјуренс тркачи, Душица, Грегор и Александар Димитрoвски со сопругата Елена Величковска-Димитрoвска! ????‍♀️?‍♂️?‍♀️


Ве мотивираме дополнително за успешни резултати и активен животен стил.
СО СЕКОЈ НАРАЧАН GARMIN часовник или друг  SPORT&FITNESS производ, добивате ПОДАРОК книга ИЗДРЖИ, КРАЛИЦЕ!
Издржи, кралице е дневник за трчањето и атлетиката како животен стил, полн со примери и искуства од дома и од светот. Ваш советник во трчањето и подготовката за следниот предизвик на долги патеки. Книга во која ќе најдете и мотивација и инспирација, но и препораки за начинот на исхрана, хидрација и одмор. Автори Весна и Александар Кираџиеви, маратонци со голем број успеси зад себе …

Изберете го Вашиот GARMIN, нарачајте директно online или кај продажен партнер, ние ќе Ви испорачаме книга.
Контактирајте за детали 078 306 200[custom-category category=”15″ button_text=”Повеќе »” cat_excerpt=”280″

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.