Preloader

ПРОМО

Подготви се навреме, нарачај TACX тренажер, испорака 1 до 7 дена. 5% попуст.Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

GARMIN eTrex – GPS за теренска авантура!

GARMIN eTrex  – рачни GPS уреди за теренска авантура!

Верзии со дигитални топо карти за Европа и Македонија, опција државен координатен систем, подесувања за различни теренски потреби
WI-FI® , SMART NOTIFICATIONS, BLUETOOTH® LIVETRACK


GARMIN еTrex 35 touch TopoActive Europe
промотивна цена од 19980 денари
Garmin family navigator that’s easy and fun to use, with touchscreen, altimeter and preloaded TopoActive Europe maps
  • Optimised for multiple activities – just select and go!
  • Preloaded with Garmin TopoActive Europe maps
  • Cycling mount included
  • Bright 2.6’’ colour capacitive touchscreen
  • Barometric altimeter and 3-axis tilt-compensated compass
  • Download recreational tracks and routes to follow
  • Paperless geocaching with 250k preloaded caches
  • ANT+ sensor support and Smartphone Notifications

Други модели од eTrex серија
eTrex 10 ww base – 7480 денари | eTrex 10 geotopo пакет – 11980 денари | eTrex 20X topo – 12980 денари | eTrex 20X topo active geo пакет – 14980 денари | eTrex 30X topo active – 18980 денари


 

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.