Preloader

ПРОМО

Подготви се навреме, нарачај TACX тренажер, испорака 1 до 7 дена. 5% попуст.Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

Овој викенд ETU Triathlon European Junior Cup Ohrid 2019

МАКЕДОНСКАТА ТРИАТЛОН ФЕДЕРАЦИЈА со гордост ве поканува на ЕТУ Триатлон Јуниорски куп, Охрид 2019.

Втора година по ред, македонскиот бисер, градот Охрид ќе биде домаќин на голем триатлон настан.
Градот Охрид и Охриското езеро како културно и природно наследство на УНЕСКО, лоцирани на 695 метри надморска височина, ќе понудат кристално чиста вода за пливање, природни убавини покрај кои ќе се вози велосипед и традиционалното гостопримство и пријателство на нашата нација како помош во делот на трчањето. Во склоп на јуниорскиот куп ќе се одржи и отворено национално триатлон првенство.

Уживајте во нашата трка, предизвикајте се себеси
и БИДЕТЕ СВОЈ ХЕРОЈ!

И овој спортски настан GARMIN го поддржува со gift voucher за сите учесници и winner voucher за најдобрите.


Успешните професионални триатлонци, а и огромен број рекреативци користат GARMIN forerunner часовници за тренинг, натпревар и анализа на податоците. Вие само натпреварувајте се, forerunner мери се што треба да се знае и анализира!
Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.