Preloader

ПРОМО

Подготви се навреме, нарачај TACX тренажер, испорака 1 до 7 дена. 5% попуст.Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

Тимот на Fitness Challenge со одлични резултати на Skopje Marathon

Тимот на Fitness Challenge оствари одлични резултати на WizzAir Skopje Marathon 2019

Денот вака помина:
Dime Stojkovski – личен рекорд за 3 минути!
Marjan Nikov – личен рекорд за 7 минути, тотал 12 минути за 3 месеци!
Tatjana Loparski – прв пат ритам под 6мин/км!
Zlatko Lazarevski – прв полумаратон 1:49!See More

 — with Andrej Juju JosifovskiMarjan NikovMarjan BogeskiФилип Младеновски,Tatjana Loparski and Zlatko Lazarevski.

Успешните професионални маратонци, а и огромен број рекреативци во трчање користат GARMIN forerunner часовници за тренинг, натпревар и анализа на податоците.Вие само трчајте, forerunner мери се што треба да се знае и анализира!

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.