Preloader

ПРОМО

Подготви се навреме, нарачај TACX тренажер, испорака 1 до 7 дена. 5% попуст.Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

Сашо и Бојан од Fitness Challenge со online тренинг

Почитувајте ги препораките, останете дома, а почитувајте го и своето тело, па вежбајте дома 🙂

Сашо и Бојан од Fitness Challenge за своите членови овозможија онлине тренинг инструкции.

Сашо и Бојан својот тренинг го мерат и анализираат со GARMIN часовници, пулсметри и index smart вага.

Избери GARMIN за активен животен стил.

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.