Preloader

ПРОМО

Подготви се навреме, нарачај TACX тренажер, испорака 1 до 7 дена. 5% попуст.Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

GARMIN Fitness клуб пакет

Имавте тренинг?
Но колку време, колку калории, каков Ви беше пулсот, кои се промените на Вашата телесна тежина,  body mass index, body fat, muscle mass, дневни активности, време на спиење – длабок и лесен сон, ниво на дневен стрес!

GARMIN Vivo серија smart нараквици и часовници за 24 часовно следење на Вашите fitness, спорт и дневни активности.
Имајте комплетна слика за активностите на Вашето тело!
Fitness. Walk. Run. Play. Bike. Swim. Golf. Climb. Skip. Jump. Go.
Ваш мотиватор за активен животен стил!

ПАКЕТ ПОПУСТ ЗА FITNESS ЦЕНТРИ И СПОРТСКИ КЛУБОВИ.
Контактирајте на 078 306 200 или info@garmingps.mk
Код за постојан попуст и тим за обука и поддршка во максимално kористење на функциите на GARMIN производите.

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.