Preloader

ПРОМО

Подготви се навреме, нарачај TACX тренажер, испорака 1 до 7 дена. 5% попуст.Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

GARMIN на Bitola Outdoor Festival

На заедничко задоволство со учесниците и организаторите, годинава GARMIN ќе биде дел од Bitola Outdoor Festival 2020.
Со сите стартни пакети доделуваме вредносен ваучер 600 денари кој може да се искористи при набавка на вашиот омилен GARMIN производ.
Исто така ќе бидеме присутни со штанд, за информации и поддршка за GARMIN производите.

Повелете да уживаме во настанот и прекрасната природа.

 Bitola Outdoor Festival

дружбата продолжува …
Ако одбравте некој наш производ, овој викенд искористете код: BOF10 за 10% попуст при online нарачки.
👉 www.garmin.mk/outdoor
GARMIN е секогаш со вашите авантури!


 

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.