Preloader

ПРОМО

Подготви се навреме, нарачај TACX тренажер, испорака 1 до 7 дена. 5% попуст.Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

GARMIN Health Monitoring функции – Видео

Погледнете како GARMIN ги следи и анализира Вашите здравствени параметри, кои се нормални вредности, што се сугерира за подобрување на параметрите. Здравјето е најважно, затоа во овие часовници е посветено големо внимание на негово анализирање.

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.