Preloader

ПРОМО

Подготви се навреме, нарачај TACX тренажер, испорака 1 до 7 дена. 5% попуст.Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

Игор Јакимовски ќе трча Маратон под 2.50 во Битола

Нов ветер во грб, нови награди за погодено точно време на маратонот кој ќе го трча Игор МЦ во Битола на 24 Мај, каде тој оди на резултат под 02.50.00.
GARMIN Македонија доделува 10 ваучери со следните износи:
1 x 3.500 ден
2 x 2.500 ден
7 x 600 ден.

Размислувајте до следната недела кое време ќе биде на финишот, а Игор во меѓувреме тренира и анализира со Garmin часовник 🙂
#mcrunningteam #garminmakedonija #season2020

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.