Preloader

ПРОМО

Подготви се навреме, нарачај TACX тренажер, испорака 1 до 7 дена. 5% попуст.Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

Игор Трпковски направи Еверестинг со велосипед

Игор Трпковски, хиби велосипедист од клубот Macedonian Bike Riders овој за приближно 30 часа со својот mountinbike велосипед успеа да го искачи и спушти врвот на Водно 13 пати и да го направи првиот велосипедски „Еверестинг” на македонско тло.

ЧЕСТИТКИ!

Подвигот Игор го мерел со GARMIN edge 520 gps bike компјутер

Деталите за неговиот ппдвиг погледнете ги на профилот на Garmin Connect – link – https://connect.garmin.com/modern/activity/3913904884?share_unique_id=4

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!





Овој производ може да се купи на 3-36 рати.