Preloader

ПРОМО

Подготви се навреме, нарачај TACX тренажер, испорака 1 до 7 дена. 5% попуст.Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

Кавадаречки ноќен полумаратон 2018

На 9 Јуни 2018 година Атлетски клуб Меридијан и Општина Кавадарци ве покануваат на Кавадаречки ноќен полумарарон.

На првата ноќна трка по улиците на кавадарци ќе се натпреварува во 3 дисциплини:

Трка на 5 км

Трка на 10 км

Полумартон на 21.097 км

Голем број професионални атлетичари и рекреативни натпреварувачи во трчање и маратони тренираат, се натпреваруваат и ги анализираат своите резултати со GARMIN часовници.

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.