Preloader

ПРОМО

Подготви се навреме, нарачај TACX тренажер, испорака 1 до 7 дена. 5% попуст.Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

Кираџиеви победници на Beach Run Dojran 5k

BEACH RUN DOJRAN, 5K

Рутински 1-1 победи за @bibicatibica и myself. После вчерашните умерени 30км, денес 5ка на 16:53 и поприлично импресивни на мала врата 5км за Биља – 18:57 (3:49/км).
Организација на @prvdovrv на одлично ниво, ветер – разнесе, а стазата брановита и повеќе не можеше да биде.

Време е за Д Фестивал жураја ?
#BeachRunDojran2019 #kiradjievtrainingsystems @fibernetmk #евроинсмакедонија @glorigb @garmin_mk @endurance.mk @bakevmassage

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.