Preloader

ПРОМО

Подготви се навреме, нарачај TACX тренажер, испорака 1 до 7 дена. 5% попуст.Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

Кокан Ајановски 2 место на Државно првенство на Македонија за сениори 5000м

Ново државно првенство на Република Македонија и нов успех за мене! Вице-шампион на #Македонија за 2019 година на 5000м! ??? ? Благодарам на сите добри луѓе за поддршката низ годините. ? Тука не застанувам и продолжувам понатака кон реализирање нови цели! ? #nike #sportvisionmk #akkastrong#synergyfitnessandspa #garminmkd#herbalifenutrition #runner #coach #nrcskopje?#НиеТрчаме #трчамзатебе? #champion#nevergiveup? #runwithyourheart❤️ #staystrong#macedonia?? #skopje #скопје @nike @sportvisionmk @nikerunning @garmin_mk @synergyfitnessandspa @herbalife @herbalife24 — in Republic of Macedonia.

Кокан и професионалните атлетичари, а и огромен број рекреативци користат GARMIN forerunner часовници за тренинг, натпревар и анализа на податоците. Вие само натпреварувајте се, forerunner мери се што треба да се знае и анализира!

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.