Preloader

НАМАЛЕНИ ЦЕНИ

Одлична прилика за Venu, Forerunner и Fenix со намалени цени во Neptun, Anhoch

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

Кокан Ајановски трет на Охрид Трчат 2021

Кокан Ајановски, стандардно, секогаш со подиум 🙂 Честитки!

Го пренесуваме неговиот статус од Охрид Трчат 2021 …

Кокан оваа сезона трча и тренира со GARMIN Forerunner 745, premium smart часовник со напредни функции за мерење и анализа на атлетски перформанси.

 

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.