Preloader

ПРОМО

Подготви се навреме, нарачај TACX тренажер, испорака 1 до 7 дена. 5% попуст.Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

Кокан Ајановски победник на 10к ТРЧАЈ БЕ во Битола

#Шампион на #ТрчајБе , 10км улична трка во #Битола ! ??‍♂️ Одлична организација и честитки за сите кои беа дел од овој настан! Пресреќен сум за освоеното прво место! Благодарам на сите добри луѓе за поддршката! ??‍♂️??? Спортски поздрав – најздрав! ?? #nike #sportvisionmk #akkastrong #champion #nrcskopje? #nevergiveup? #staystrong #НиеТрчаме #трчамзатебе? #synergyfitnessandspa #herbalife #garminmkd @nikerunning @nike @sportvisionmk @synergyfitnessandspa @garmin_mk #runner #coach #bitola #macedonia #македонија — at Плоштад Магнолија.

Кокан и професионалните атлетичари, а и огромен број рекреативци користат GARMIN forerunner часовници за тренинг, натпревар и анализа на податоците. Вие само натпреварувајте се, forerunner мери се што треба да се знае и анализира!

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.