Preloader

ПРОМО

Подготви се навреме, нарачај TACX тренажер, испорака 1 до 7 дена. 5% попуст.Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

Кокан Ајановски – шампион на Македонија на 5000 метри!

Кокан Ајановски ја објави 6-тата шампионска титула на 5000 метри …

6 титули шампион на Македонија на 5000 метри!  Се радувам како да е прва! 2011,2012,2013,2014,2015 и сега,2018 година. На 36 години успеав повторно 
И кога еден ден, ќе се навратиме на минатото, ова е она што ќе остане запишано во историјата. Нека ни дава мотив и сила за нови животни успеси и реализација на нови предизвици! 
Уште еднаш,БЛАГОДАРАМ на сите добри луѓе!  ?‍♂️??

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.