Preloader

НАМАЛЕНИ ЦЕНИ

Одлична прилика за Venu, Forerunner и Fenix со намалени цени во Neptun, Anhoch

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

Кокан Ајановски сподели “извештај” за првиот дел од сезона 2021

Во првиот дел од оваа сезона, ќе ми останат во сеќавање успесите кои ги остварив на државните првенства ( трето место на полумаратон и трето место на 5 000м, освоеното второ место на купот на #Македонија на 10 000м ) и освоеното трето место на #ОхридТрчаТ . Тие ќе бидат мотивот дека во вториот дел од сезоната можам да постигнам поголеми успеси. Секако, најважните успеси во целиот процес се мојата ТОП форма, одличното здравје, секојдневното убаво чувство за животот и насмевката на лицето! 😇 Спортски поздрав – најздрав!😇💪🏃‍♂️

#sportvisionmk @sportvisionmk #nike #synergyfitnessandspa @synergyfitnessandspa #garminmkd @garmin_mk #herbalife #runner #coach #runningcoach #nrcskopje💛 #nrcsk #трчамзатебе💛 #трчамзаздравјеисреќа #трчамбезизговори #НиеТрчаме #marathon #halfmarathon #трчање #тренинг #трка #кејнавардар #скопје #akkastrong #nevergiveup💪 #foreveryoung #runwithyourheart❤️ #macedonia #skopje

За трчање, спорт и активен животен стил GARMIN часовниците се Ваш доверлив партнер.

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.