Preloader

ПРОМО

Подготви се навреме, нарачај TACX тренажер, испорака 1 до 7 дена. 5% попуст.Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

Љубиша Кондев освои медал на Балканското МТБ првенство во Црна Трава, Србија


Љубиша и многу професионалци и рекреативци во светот на велосипедизмот користат GARMIN Edge bike компјутери за тренинг и натпреварување

GARMIN има технологија да Ве мотивира и да ги мери и анализира Вашите резултати …
Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.