Preloader

ПРОМО

Подготви се навреме, нарачај TACX тренажер, испорака 1 до 7 дена. 5% попуст.Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

Лука Гаревски, нашиот триатлонец тренира со GARMIN

Лука Гаревски, нашиот познат триатлонец, за своите тренинзи и натпреварување користи премиум серија GARMIN уреди.

Му благодариме за долгогодишната соработка и секако му посакуваме нови успеси и одлични резултати.

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.