Preloader

ПРОМО

Подготви се навреме, нарачај TACX тренажер, испорака 1 до 7 дена. 5% попуст.Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

Лука Гаревски тренира и се натпреварува со GARMIN

Како наш долгогодишен пријател и со повод победата на Topsy Triathlon 2019, Лука го подновивме со GARMIN HRM Tri, лента за пулс наменета за триатлон.

Од денес имам целосен преглед на срцевата фреквенција за време на пливачките тренинзи. Garmin Heart Rate Monitor TRI ќе ми овозможи попрецизно и попаметно да тренирам.

@garmin_mk е ветер во грб на спортистите во патот кон успехот.

#garmin #triathlon #garminmacedonia #swimming #beatyesterday

Лука и професионалните триатлонци, а и огромен број рекреативци користат GARMIN forerunner часовници за тренинг, натпревар и анализа на податоците. Вие само натпреварувајте се, forerunner мери се што треба да се знае и анализира!

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.