Preloader

ПРОМО

Подготви се навреме, нарачај TACX тренажер, испорака 1 до 7 дена. 5% попуст.Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

Игор MC, тренинзи со GARMIN на MCRT територија

Сезона 2019, тренинзи на МCRT територија.

Изминува уште една пеколна тренинг сезона низ која прегазивме илјадници километри низ многу маршути долж општините Илинден и Петровец.
Во мојот тим многу ретко се случуваше да имаме викенд без трка, а таа ретка ситуација ни даваше можност да си го испукаме омилениот “LONG RUN” тренинг.
Така беше и овој викенд, но во отсуство на главните тимски ѕвезди имав друштво 20км само од новиот Garmin Instinct кој повеќе ми го направи интересен лонг ранот, отколку брз ?


И додека Дарио ја темпира формата за совршен старт во новата сезона далеку од MCRT зоната, мојата ќе ја брусам на лице место до своето ДОМА 🙂
#mcrunningteam #garmininstinct #season2020

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.