Preloader

ПРОМО

Подготви се навреме, нарачај TACX тренажер, испорака 1 до 7 дена. 5% попуст.Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

Петар Камиказа на пиадесталот на Italian Open Moto Day на Водно

Петар Георѓиевски, или како повеќе го знаеме Камиказа, со својата компанија за организација на настани КЛС го подготви “теренот” за Italian Moto Open day што ќе се одржи попладнево (08.07.2021) на средно водно од 18 до 23 часот.

А бидејки е “зависник” од здрав и спортски активен живот, генералната проба ја направи со велосипед 🙂 Перо е GARMIN пријател и корисник, уредите ги користи максимално.

Повелете на настанот.

Почитувани,
Задоволство ни е да Ве поканиме на Italian Open Moto Day, настан посветен на промоција на италијанската мото индустрија во организација на Амбасадата на Р.Италија и Dynamix, кој ќе се одржи на 8 јули, на паркингот на средно Водно, од 18.00 до 23.00 часот.
Од 18 до 20.00 љубителите на мотори и брзина ќе имаат можност за тест возење.
Во 20.00 часот настанот ќе го отворат Амбасадорот на Италија, Андреа Силвестри и Сашко Коцев, кои на уникатен и забавен начин ќе ги претстават најновите модели VESPA GTS 300 75th, Moto Guzzi V7 Stone Centenario и Ducati Monster+
Од 21.00 следат два часа дружење, забава со италијанска рок музика, италијанска храна и пијалоци!
Ве очекуваме!

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.