GARMIN Vivoactive 5 metallic navy

Запознај се вистински себе!

Наменски изграден со напредни функции за здравје и фитнес, vívoactive 5 е повеќе од обичен паметен часовник за фитнес – тој е вашиот личен тренер на рака за да ја поддржи секоја ваша цел.

18.980 ден

Available on back-order

Add to wishlist Adding to wishlist Added to wishlist
SKU010-02862-12 Categories, , ,