Preloader

ПРОМО

Подготви се навреме, нарачај TACX тренажер, испорака 1 до 7 дена. 5% попуст.Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

ПРВ ДО ВРВ 2018 – Пријавете се со промотивна цена

Заради голем интерес и на ваше барање тимот на Прв до Врв го продолжуваме рокот за пријавување по најниската цена од 250 денари до 5-ти март. За рекордно полно Водно #ПРВДОВРВ

Детали и пријавување на овој линк

http://prvdovrv.mk/prvdovrv

Голем број професионални спортисти, рекреативци и љубители на здрав и активен животен стил своите резултати при тренинг и натпреварувања ги мерат и следат со GARMIN smart спортските часовници со GPS и многу апликации за спорт и рекреација …

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.