Preloader

НАМАЛЕНИ ЦЕНИ

Одлична прилика за Venu, Forerunner и Fenix со намалени цени во Neptun, Anhoch

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

GARMIN Venu 2 и 2S Health snapshot функција

Здравјето е нешто најважно за секој од нас. Со Health Snapshot функцијата кај GARMIN Venu 2 и Venu 2s премиум смарт часовниците, имате слика за своето тело и кондиција. Погледнете…

Како се креира рута за возење велосипед

Многу е едноставно, следете ги чекорите. 1. На вашиот connect garmin профил најдете го courses на левата страна во tool bar-от како на сликата погоре. 2. Одберете каков вид на…

Ладни и дождливи денови следуваат …

Ладните и дождливи денови се повеќе следуваат. Обезбедете го вашиот #paincave со соодветен tacx smart тренажер за максимално уживање во возењето преку аликациите за симулација. Реалистична симулација на угорници до…

Посвети си време на себе секој ден!

Си посветуваш ли секој ден време за себе? Еве неколку совети како Garmin часовникот може да ти помогне да се погрижиш за себе и своето тело. Сеуште сме во пандемија,…

Трчај, биди здрав – совет од Сашо Даневски

” Трчањето е далеку поефтино од лекувањето! Трчај, биди здрав! “ Ова е совет од Сашо Даневски, искусен тренер со бројни резултати во Македонија и надвор. Тој и со личен…

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.