Preloader

ПРОМОТИВНО во Мај

ПОПУСТ или 6 рати без камата за часовник Venu black gold. Код V2000

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

Маратон 2.47.00 – Игор МЦ го оствари планираниот резултат!

Битола денес е маратонска приказна за Игор МС Јакимовски. Игор по најавите така и го исполни своето ветување и го истрча маратонот за 2 часа и 47 минути. Како што…

Игор Јакимовски ќе трча Маратон под 2.50 во Битола

Нов ветер во грб, нови награди за погодено точно време на маратонот кој ќе го трча Игор МЦ во Битола на 24 Мај, каде тој оди на резултат под 02.50.00.…

Планирајте ја Вашата outdoor екскурзија

Сега е полесно да следите споделени рути на Вашиот  Garmin уред. Garmin ја промовираше апликацијата Garmin Connect Courses API за да го олесни превземањето рути за running, cycling, hiking и…

Скопски Марарон: SKM Virtual Run од 05 до 15 Мај.

Тимот на Скопски Маратон организира SKM Virtual Run од 05 до 15 Мај. Корона пандемијата го одложи Скопски Маратон за 04 Октомври, но еве што понуди тимот кој го организира…

Пријавете се на Fit2Run Виртуелната трка

?‍♀️ Fitness Challenge организира Fit2Run – Виртуелна трка на 10км и полумаратон! ?‍♂️ Може да се пријавите на следниот линк: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScJdzi6m5tYRoByTdOr3SR_CZJdJTL7F6Lq3pshcGleR4r4CA/viewform Вашиот GARMIN часовник со избор на функцијата Run ќе…

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-24 рати.