Preloader

ПРОМОТИВНО

5% попуст на Tacx за авансна нарачка и испорака 30 дена. Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

ПОДАРИ GARMIN за Среќни Празници …

Размислувате што да си #подарите себе и на Вашите најблиски? GARMIN #HappyNewYear понуда – 4% на СИТЕ OnLine ПРЕД-НАРАЧКИ до 19.12.2020 Изберете и нарачајте, во нарачката искористете купон код – happynewyear…

Garmin Pay – нова иновативна услуга за брзо и едноставно плаќање со Garmin часовник од Халкбанк

Халкбанк АД Скопје, како лидер во воведувањето нови технологии, креираше нов иновативен производ, Garmin Pay, кој овозможува брзо и едноставно плаќање со Garmin часовник, со што стана и прва банка на пазарот што…

Адријана Поп Арсова на светското првенство во полумаратон во Полска

Нашата најдобра атлетичарка на средни и долги патеки и стандардна репрезентативка Адријана Поп Арсова е подготвена за својот настап на светското првенство во полумаратон кое ќе се одржи во Гдиниа,…

Новите GARMIN Venu Sq серија

 СЕГА Е ВИСТИНСКИОТ МОМЕНТ ЗА ДВИЖЕЊЕ. Venu® Sq смарт часовници со одличен колор дисплеј се комбинација од секојдневен стил со health monitoring и fitness функции кои Ве инспирираат да…

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.