Preloader

ПРОМО

Подготви се навреме, нарачај TACX тренажер, испорака 1 до 7 дена. 5% попуст.Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

Креирај свој тренинг план со GarminConnect

Погледнете кратко видео како да креирате сопствен тренинг план во GarminConnect. Ако сте тренер можете да го споделите со тимот кој го тренирате или да им креирате поединечни планови.

GARMIN fenix за Вашите авантури

GARMIN ве води, придружува и ги меморира и анализира Вашите авантури! Дали на пат, на планина, на омилената патека за трчање, во омилената клуб сала, GARMIN ви нуди smart часовници…

Сашо и Бојан од Fitness Challenge со online тренинг

Почитувајте ги препораките, останете дома, а почитувајте го и своето тело, па вежбајте дома 🙂 Сашо и Бојан од Fitness Challenge за своите членови овозможија онлине тренинг инструкции. Сашо и…

Позитивни промени во животниот стил кои помагаат да се намали ризикот од развој на деменција

Тимот за развој на GARMIN Health апликации соработува со Алцхајмеровото истражуачката организација од Велика Британија, една од водечките добротворни организации за истражување на деменција во светот, посветена на дијагностика, превенција,…

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.