Preloader

НАМАЛЕНИ ЦЕНИ

Одлична прилика за Venu, Forerunner и Fenix со намалени цени во Neptun, Anhoch

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

Како се креира рута за возење велосипед

Многу е едноставно, следете ги чекорите. 1. На вашиот connect garmin профил најдете го courses на левата страна во tool bar-от како на сликата погоре. 2. Одберете каков вид на…

Се ближи есента, дождливите денови следуваат …

Дождливите денови се повеќе следуваат. Обезбедете го вашиот #paincave со соодветен tacx smart тренажер за максимално уживање во возењето преку аликациите за симулација. Реалистична симулација на угорници до 10% нагиб.…

GARMIN smart часовник за неа

Кога зборуваме за smartwatch, има многу нешта според кои ќе донесете одлука: големина, стил, функции и материјали од кои е изработен. За некои жени, часовник со вградени safety функции, stress…

ROAD TO MARATHON со Kiradjiev Training Systems

Кираџиеви го објавија утринскиот тренинг, силни подготовки за есенскиот маратнон во полн ек 🙂 Ни претставува чест што Кираџиеви тренираат со GARMIN forerunner smart часовници со професионални функции за трчање.

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.