Preloader

ПРОМО

Подготви се навреме, нарачај TACX тренажер, испорака 1 до 7 дена. 5% попуст.Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

Марјан Бонев, Репрезентативец, Run & Wellness Coach

Репрезентативец на Македонија, маратонец, скајранер, авантурист и GARMIN geek  Државен првак во планинско трчање и вертикален километар, како и вице шампион во маратон и скајранинг. Лично самиот користел неколку различни…

Кокан Ајановски – NIKE+ Run клуб

Маратонец, државен првак на Македонија во повеќе дисциплини (полумаратон, 10.000 м , 5.000 м., планинско и крос кантри трчање) и репрезентативец на Македонија. КОНТАКТ 078 402 665 Професионалците со многу…

Александар Кираџиев, Атлетичар, OnLine Coach

ONLINE RUNNING COACH | Следејќи ја динамиката во која живееме, но и мојот личен модел, исклучително е тешко да бидеме на задача на сите дневни активности и во исто време да…

Игор Јакимовски – MC Running клуб

КОНТАКТ: 071 339 137 Професионалците со многу успеси зад себе користат GARMIN forerunner часовници за тренинг, мерење и анализа на своите резултати и следење на стратегијата во трките. Шампионите Дарио…

Весна Кираџиева – Атлетика

Весна Кираџиева е успешна атлетичарка, врвен маратонец и атлетичар во репрезентацијана на Македонија. Со својот Атлетски Клуб Endurance – Скопје може да Ви понудат флексибилна програма која е достапна за…

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.