Preloader

ПРОМО

Подготви се навреме, нарачај TACX тренажер, испорака 1 до 7 дена. 5% попуст.Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

GARMIN fēnix 6 Серија

Новата fēnix 6 серија, подготвена за авантури, сега и со соларно полнење и многу други нови функции. Изберете го Вашиот fēnix 6 часовник, кај нашите продажни партнери NEPTUN, ANHOCH, Polleo…

GARMIN FORERUNNER 945 & 935 добија update – нова софтверска верзија

Garmin е секогаш еден чекор понапред во објавувањето на нови верзии на софтверот kaj своите нови смарт часовници и тракери на активности. Секој месец компанијата испорачува ажурирања со некои додадени…

Лука Гаревски тренира и се натпреварува со GARMIN

Како наш долгогодишен пријател и со повод победата на Topsy Triathlon 2019, Лука го подновивме со GARMIN HRM Tri, лента за пулс наменета за триатлон. — Од денес имам целосен…

Благица Јованова победи во категорија сениори на Topsi Triathlon

Благица Јованова го освои првото место во категорија сениори на Topsi Triathlon 2019. ЧЕСТИТКИ! Професионалните атлетичари, а и огромен број рекреативци користат GARMIN forerunner часовници за тренинг, натпревар и анализа…

Лука Гаревски победник во Elite категорија на Topsi Triathlon

Лука Гаревски го освои првото место во Elite категорија на Topsi Triathlon одржан денеска 09.06.2019 во Скопје. Честитки за Лука. Лука како успешен професионален триатлонец, а и огромен број рекреативци…

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.