Preloader

ПРОМОТИВНО во Мај

ПОПУСТ или 6 рати без камата за часовник Venu black gold. Код V2000

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

Маратон 2.47.00 – Игор МЦ го оствари планираниот резултат!

Битола денес е маратонска приказна за Игор МС Јакимовски. Игор по најавите така и го исполни своето ветување и го истрча маратонот за 2 часа и 47 минути. Како што…

Игор Јакимовски ќе трча Маратон под 2.50 во Битола

Нов ветер во грб, нови награди за погодено точно време на маратонот кој ќе го трча Игор МЦ во Битола на 24 Мај, каде тој оди на резултат под 02.50.00.…

Скопски Марарон: SKM Virtual Run од 05 до 15 Мај.

Тимот на Скопски Маратон организира SKM Virtual Run од 05 до 15 Мај. Корона пандемијата го одложи Скопски Маратон за 04 Октомври, но еве што понуди тимот кој го организира…

Пријавете се на Fit2Run Виртуелната трка

?‍♀️ Fitness Challenge организира Fit2Run – Виртуелна трка на 10км и полумаратон! ?‍♂️ Може да се пријавите на следниот линк: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScJdzi6m5tYRoByTdOr3SR_CZJdJTL7F6Lq3pshcGleR4r4CA/viewform Вашиот GARMIN часовник со избор на функцијата Run ќе…

GARMIN forerunner 245 или forerunner 45? Споредба на функции

Трчате, баравте часовник кој најмногу одговара на Вашето хоби и спорт, а има и полно smart & health stats функции. Сите GARMIN часовници имаат полно sport&health функции, но сепак Forerunner…

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-24 рати.