Preloader

НАМАЛЕНИ ЦЕНИ

Одлична прилика за Venu, Forerunner и Fenix со намалени цени во Neptun, Anhoch

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

Како се креира рута за возење велосипед

Многу е едноставно, следете ги чекорите. 1. На вашиот connect garmin профил најдете го courses на левата страна во tool bar-от како на сликата погоре. 2. Одберете каков вид на…

Се пријавивте ли на Halk Velo Green 2021

Уште само 4 дена! Искористи го early bird попустот за Halk Velo Green и побрзај! Кликни и подготви се за адреналин и природа на 8 септември во Маврово! Пријавување на…

Велосипедизам за почетници со Никола Лефков

Велосипедизмот е спорт, но и одлично хоби кое позитивно влијае на нашето тело и здравје. Ако сте почетник, или сакате да почнете со велосипед, креиравме серија од совети од нашиот…

Петар Камиказа на пиадесталот на Italian Open Moto Day на Водно

Петар Георѓиевски, или како повеќе го знаеме Камиказа, со својата компанија за организација на настани КЛС го подготви “теренот” за Italian Moto Open day што ќе се одржи попладнево (08.07.2021)…

Игор Талевски ја извози Trans Am Bike трката од 6920км

Игор Талевски од Outdoor.mk, ја заврши само-поддржаната трка со велосипед низ САД, ТрансАм по „Транс Америка рута” (Trans Am Bike Race 2021) со растојание од 6920 км (4300 милји)  од…

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.