Preloader

ПРОМО

Подготви се навреме, нарачај TACX тренажер, испорака 1 до 7 дена. 5% попуст.Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

Санде Стојановски на 72 години истрча маратон за 4:07

Санде Стојановски, заедно со синот Игор Стојановски Гиш на 72 години истрча 42 километри за 4 часа и 7 минути!

ЧЕСТИТКИ ЗА ДВАЈЦАТА!

Игор Стојановски Гиш тренира и се натпреварува со премиум модел часовник GARMIN fenix 5.
Успешните професионални маратонци, а и огромен број рекреативци во трчање користат GARMIN forerunner часовници за тренинг, натпревар и анализа на податоците.Вие само трчајте, forerunner мери се што треба да се знае и анализира!

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.