8%

GARMIN dēzl™ 770LMT-D EU

Нова генерација камионска навигација

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

27.480 ден 29.980 ден

Нема на залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека
Шифра010-01343-10 Категории, ,