Додатоци за Tacx Neo 2T – CAMPAGNOLO body

The Campagnolo body is suitable for 9 through and including 12 speed Campagnolo cassettes. This version is used for the NEO 2T.

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

3.080 ден

Достапно за одложена нарачка

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека
ШифраT2875.51 Категории, ,