Tacx Rollable Trainer Mat

Protect your floor, and muffle the noise of your indoor training sessions with this mat. Made from high-quality, water-repellent foam, it is 6 mm thick and rolls for easy storage.

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

4.480 ден

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека
ШифраT2915 Категорија